Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Wypadła Ci przeprowadzka i nie masz czym przewieźć swoich rzeczy? Musisz dostarczyć towar klientowi a Twój samochód właśnie się popsuł? Rozpoczynasz własną działalność i nie masz środków na nabycie kolejnego auta?

Wypożyczalnia samochodów dostawczych, Toruń, woj. kujawsko-pomorskie

Nasza wypożyczalnia rozwiąże wszystkie Twoje problemy.

Oprócz samochodów osobowych posiadamy w naszej ofercie także samochód dostawczy marki Renault Master. Oferujemy możliwość wypożyczenia samochodu zarówno na jeden dzień, jak i wynajem długoterminowy. Tylko u nas znajdziesz najtańsze samochody dostawcze na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, Torunia i okolic.

Wynajmij samochód dostawczy już za 159 zł/na dobę !

Na terenie Torunia istnieje możliwość dostarczenia samochodu do klienta. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego umożliwiliśmy odbiór i zdawanie samochodu poza godzinami pracy wypożyczalni. Wymagane jest wcześniejsze umówienie się na konkretny termin.

Cennik samochodów dostawczych

Dla Państwa wygody, w cenniku zamieściliśmy dane techniczne naszych samochodów(przestrzeń ładunkowa, wymiary, typ silnika, ładowność, objętość skrzyni ładunkowej).

>> Przejdź do cennika

Wynajem samochodów

Cennik wynajmu samochodów w Toruniu

Melmax to tania, specjalistyczna wypożyczalnia samochodów. Firma Melmax oferuje szeroką gamę pojazdów osobowych i dostawczych w korzystnych cenach.

Czytaj dalej

Promocje

Cennik wynajmu samochodów w Toruniu

Nasza najnowsza oferta to "Cenospad wiosenny", czyli atrakcyjne ceny i gwarancja jakości. Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty.

Czytaj dalej

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze na wynajem

Oprócz samochodów osobowych posiadamy w naszej ofercie także praktyczny i funkcjonalny samochód dostawczy marki Renault Master.

Czytaj dalej